×
Intennis
Вальдрат Павло
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(2)
Срібло
(5)
Бронза
(3)
Прізвище, ім'я
Вальдрат
Павло
Ігрова рука, бекхенд
Правша
Рівень гри
Місто
Львів
Вік
54 року
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
130
Виграші
74 (57%)
Поразки
56 (43%)
Срібло
(5)
Золото
(2)
Бронза
(3)
Статистика
16.03.2024
   
Wednesday league
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Наконечний
Сергій
/
Вальдрат
Павло
7/5
Ростикус
Михайло
/
Мрачковський
Михайло
Фінал за 5 місце
Наконечний
Сергій
/
Вальдрат
Павло
0/6
Туваков
Артем
/
Попович
Маркіян
1/4 Фіналу
Наконечний
Сергій
/
Вальдрат
Павло
6/2
Василишин
Роман
/
Федоляк
Назар
Група
Наконечний
Сергій
/
Вальдрат
Павло
1/6
Гарасим
Дмитро
/
Корягін
Максим
Група
09.03.2024
   
Wednesday league
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Наконечний
Сергій
/
Вальдрат
Павло
3/6
Джура
Євген
/
Мрачковський
Михайло
3а 3 місце
Наконечний
Сергій
/
Вальдрат
Павло
4/6
Гарасим
Дмитро
/
Фітьо
Назар
1/2 Фіналу
Наконечний
Сергій
/
Вальдрат
Павло
6/1
Псюк
Ростислав
/
Федоляк
Назар
Група
Наконечний
Сергій
/
Вальдрат
Павло
6/4
Джура
Євген
/
Мрачковський
Михайло
Група
Наконечний
Сергій
/
Вальдрат
Павло
6/3
Колесниченко
Олександр
/
Ростикус
Михайло
Група
17.02.2024
   
Wednesday league
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
+/-
Корягін
Віктор
/
Шевчук
Данило
3а 3 місце
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
4/6
Гарасим
Дмитро
/
Лукашов
Олександр
1/2 Фіналу
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
7/6
Ніронович
Назар
/
Голубенко
Константин
Група
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
6/2
Добросинець
Ігор
/
Кулабухов
Павло
Група
14.02.2024
   
Wednesday league
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
6/8
Корягін
Віктор
/
Шевчук
Данило
Група
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
5/8
Естремський
Сергій
/
Туваков
Артем
Група
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
8/6
Фітьо
Назар
/
Мрачковський
Михайло
Група
10.02.2024
   
Wednesday league та Теніс Львівщини
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Наконечний
Сергій
/
Вальдрат
Павло
4/6
Шевчук
Данило
/
Корягін
Віктор
3а 3 місце
Наконечний
Сергій
/
Вальдрат
Павло
3/6
Мрачковський
Михайло
/
Гусар
Роман
1/2 Фіналу
Наконечний
Сергій
/
Вальдрат
Павло
7/5
Скляров
Ілля
/
Самусь
Василь
1/4 Фіналу
Наконечний
Сергій
/
Вальдрат
Павло
6/3
Псюк
Ростислав
/
Келеманик
Євген
Група
Наконечний
Сергій
/
Вальдрат
Павло
7/5
Киричок
Дмитро
/
Лукашов
Олександр
Група
07.02.2024
   
Wednesday league
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
6/3
Корягін
Віктор
/
Шевчук
Данило
Група
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
7/6
Ботош
Євген
/
Мрачковський
Михайло
Група
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
3/6
Туваков
Артем
/
Джура
Євген
Група
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
6/4
Ростикус
Михайло
/
Мрачковський
Станіслав
Група
30.12.2023
   
Wednesday league
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
7/5
Прудивус
Володимир
/
Морозенко
Володимир
Фінал за 5 місце
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
2/6
Дрогомирецкий
Андріан
/
Корягін
Максим
1/4 Фіналу
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
7/5
Джура
Євген
/
Мрачковський
Станіслав
Група
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
5/7
Прудивус
Володимир
/
Морозенко
Володимир
Група
27.12.2023
   
Wednesday league
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
1/6
Джура
Євген
/
Туваков
Артем
Фінал
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
7/6
Корягін
Віктор
/
Ільницький
Святослав
1/2 Фіналу
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
1/6
Ростикус
Михайло
/
Мрачковський
Станіслав
Група
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
6/1
Гусар
Роман
/
Мрачковський
Михайло
Група
20.12.2023
   
Wednesday league
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
3/6
Добросинець
Ігор
/
Кулабухов
Павло
3а 3 місце
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
5/7
Ростикус
Михайло
/
Мрачковський
Станіслав
1/2 Фіналу
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
3/6
Добросинець
Ігор
/
Кулабухов
Павло
Група
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
6/3
Гусар
Роман
/
Гарасим
Дмитро
Група
13.12.2023
   
Wednesday league
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
6/1
Ростикус
Михайло
/
Мрачковський
Михайло
3а 3 місце
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
3/6
Гусар
Роман
/
Мрачковський
Станіслав
1/2 Фіналу
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
7/5
Ростикус
Михайло
/
Мрачковський
Михайло
Група
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
6/0
Войцеховський
Максим
/
Войцеховський
Андрій
Група
06.12.2023
   
Wednesday league
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
6/7
Корягін
Віктор
/
Шевчук
Данило
Група
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
7/6
Фітьо
Назар
/
Прудивус
Володимир
Група
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
7/5
Кулабухов
Павло
/
Добросинець
Ігор
Група
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
6/1
Мрачковський
Станіслав
/
Ростикус
Михайло
Група
29.11.2023
   
Wednesday league
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
1/6
Гусар
Роман
/
Туваков
Артем
Фінал
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
6/2
Джура
Євген
/
Мрачковський
Станіслав
1/2 Фіналу
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
6/3
Гарасим
Дмитро
/
Прудивус
Володимир
Група
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
6/7
Корягін
Віктор
/
Шевчук
Данило
Група
22.11.2023
   
Wednesday league
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
7/5
Кулабухов
Павло
/
Добросинець
Ігор
Фінал
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
6/3
Естремський
Сергій
/
Мрачковський
Станіслав
1/2 Фіналу
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
6/3
Кулабухов
Павло
/
Добросинець
Ігор
Група
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
6/0
Ростикус
Михайло
/
Копитко
Юрій
Група
18.11.2023
   
Wednesday league
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
8/2
Попович
Маркіян
/
Попович
Орест
Фінал за 5 місце
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
3/6
Корягін
Віктор
/
Мрачковський
Михайло
Група
Вальдрат
Павло
/
Наконечний
Сергій
3/6
Мрачковський
Станіслав
/
Собчук
Олег
Група
12.03.2023
   
Estremskiy 70 birthday cup
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Юхницький
Юрій
/
Вальдрат
Павло
-/+
Туваков
Артем
/
Гусар
Роман
1/2 за 11 місце
Юхницький
Юрій
/
Вальдрат
Павло
4/6
Фітьо
Назар
/
Хохрін
Сергій
Група
Юхницький
Юрій
/
Вальдрат
Павло
2/6
Мрачковський
Станіслав
/
Олійник
Віталій
Група
13.09.2022
   
Tennis Life щовівторка
г.Львів, Tennis Life
Лукашов
Олександр
/
Вальдрат
Павло
4/6
Гусар
Роман
/
Отава
Ігор
3а 3 місце
Лукашов
Олександр
/
Вальдрат
Павло
2/6
Євстахевич
Андрій
/
Нікулін
Ігор
Група
Лукашов
Олександр
/
Вальдрат
Павло
7/6
Богомолов
Олексій
/
Заболотний
Володимир
Група
18.06.2022
   
Tennis Life щосуботи Prize 5k
г.Львів, Tennis Life
Юхницький
Юрій
/
Вальдрат
Павло
4/6
Євстахевич
Андрій
/
Отава
Ігор
3а 3 місце
Юхницький
Юрій
/
Вальдрат
Павло
3/6
Мрачковський
Станіслав
/
Войтович
Олег
1/2 Фіналу
Юхницький
Юрій
/
Вальдрат
Павло
7/6
(4)
Ковальчик
Петро
/
Рудый
Василий
1/4 Фіналу
Юхницький
Юрій
/
Вальдрат
Павло
6/3
Фітьо
Назар
/
Мазур
Артем
Група
Юхницький
Юрій
/
Вальдрат
Павло
6/3
Ніронович
Назар
/
Ткалич
Тимур
Група
14.05.2022
   
Tennis Life щосуботи
г.Львів, Tennis Life
Донін
Олег
/
Вальдрат
Павло
-/+
Рябошапко
Василь
/
Стецьків
Юрій
1/2 за 9 місце
Донін
Олег
/
Вальдрат
Павло
1/6
Головацький
Сергій
/
Матвєєв
Владислав
Група
Донін
Олег
/
Вальдрат
Павло
5/7
Корягін
Максим
/
Євстахевич
Андрій
Група
12.01.2020
   
Аматорський Січень 2020
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Вальдрат
Павло
3/6
Чабан
Ярослав
Фінал
Вальдрат
Павло
7/5
Корягін
Максим
1/2 Фіналу
Вальдрат
Павло
6/4
Гнот
Роман
1/4 Фіналу
Вальдрат
Павло
6/1
Сабадаш
Максим
1/8 Фіналу
01.12.2019
   
Аматорський Грудень 2019
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Вальдрат
Павло
4/6
Гулей
Ростислав
Фінал за 5 місце
Вальдрат
Павло
6/1
Дідик
Орест
1/2 за 5 місце
Вальдрат
Павло
1/6
Чабан
Ярослав
1/4 Фіналу
Вальдрат
Павло
6/1
Писаренко
Юрій
1/8 Фіналу
31.08.2019
   
Літній Аматор + 2018
г.Львів, Корти "Динамо"
Вальдрат
Павло
1/6
Зелінський
Василь
Фінал
Вальдрат
Павло
7/6
Корягін
Максим
Група
Вальдрат
Павло
6/3
Медофф
Дмитро
Група
Вальдрат
Павло
6/3
Дідик
Орест
Група
01.06.2019
   
Весняний Аматор + 2018
г.Львів, Корти "Динамо"
Вальдрат
Павло
4/6
Корягін
Максим
Група
Вальдрат
Павло
4/6
Чабан
Ярослав
Група
18.05.2019
   
Аматорський Травень 2019
г.Львів, Корти "Динамо"
Вальдрат
Павло
6/0
Стефоненко
Денис
Група
Вальдрат
Павло
6/1
Дідик
Орест
Група
Вальдрат
Павло
6/0
Сокіл
Зеновій
Група
Вальдрат
Павло
6/1
Дуранічев
Віталій
Група
17.03.2019
   
Аматорський Березень 2019
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Вальдрат
Павло
4/6
Корягін
Максим
1/2 за 5 місце
Вальдрат
Павло
4/6
Федяй
Денис
1/4 Фіналу
Вальдрат
Павло
6/4
Куліков
Ігор
1/8 Фіналу
03.02.2019
   
Аматорський Лютий 2019
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Вальдрат
Павло
6/3
Дідик
Орест
3а 3 місце
Вальдрат
Павло
3/6
Керницкий
Назар
1/2 Фіналу
Вальдрат
Павло
6/2
Орловський
Ігор
1/4 Фіналу
Вальдрат
Павло
6/1
Тітко
Юрій
1/8 Фіналу
18.11.2018
   
Аматорський Листопад 2018
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Вальдрат
Павло
6/2
Гулей
Ростислав
Фінал за 5 місце
Вальдрат
Павло
6/2
Дубовий
Михайло
1/2 за 5 місце
Вальдрат
Павло
1/6
Талько
Віталій
1/4 Фіналу
Вальдрат
Павло
6/0
Сокіл
Зеновій
1/8 Фіналу
25.08.2018
   
Літній Аматор + 2018
г.Львів, Корти "Динамо"
Вальдрат
Павло
7/5
Надюк
Зіновій
Група
Вальдрат
Павло
2/6
Чабан
Ярослав
Група
26.05.2018
   
Аматорський Травень 2018
г.Львів, Корти "Динамо"
Вальдрат
Павло
7/5
Гудима
Володимир
Фінал
Вальдрат
Павло
6/4
Зелінський
Василь
1/2 Фіналу
Вальдрат
Павло
6/3
Стах
Володимир
Група
Вальдрат
Павло
1/0
Гелеш
Роман
Група
11.02.2018
   
АМАТОРСЬКИЙ ЛЮТИЙ 2018
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Вальдрат
Павло
2/6
Чабан
Ярослав
Фінал
Вальдрат
Павло
6/4
Ткачук
Василь
1/2 Фіналу
Вальдрат
Павло
6/2
Грінчук
Олег
1/4 Фіналу
Вальдрат
Павло
6/0
Сокіл
Зеновій
1/8 Фіналу
28.01.2018
   
АМАТОРСЬКИЙ СІЧЕНЬ 2018 Два
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Вальдрат
Павло
0/1
Стебаєв
Василь
Фінал за 7 місце
Вальдрат
Павло
3/6
Бурдяк
Юрій
1/2 за 5 місце
Вальдрат
Павло
2/6
Федяй
Денис
1/4 Фіналу
Вальдрат
Павло
6/2
Зелінський
Василь
1/8 Фіналу
10.12.2017
   
Зимовий Аматор + 2017
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Вальдрат
Павло
0/6
Дідик
Орест
Фінал за 7 місце
Вальдрат
Павло
1/6
Федяй
Денис
1/2 за 5 місце
Вальдрат
Павло
4/6
Надюк
Зіновій
1/4 Фіналу
03.12.2017
   
Аматорський ГРУДЕНЬ 2017
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Вальдрат
Павло
2/6
Надюк
Зіновій
3а 3 місце
Вальдрат
Павло
4/6
Чабан
Ярослав
1/2 Фіналу
Вальдрат
Павло
6/1
Дідик
Орест
1/4 Фіналу
Вальдрат
Павло
6/2
Ткачук
Василь
1/8 Фіналу
26.11.2017
   
Аматорський ЛИСТОПАД 2017
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Вальдрат
Павло
6/1
Бєлов
Валерій
Фінал за 5 місце
Вальдрат
Павло
6/1
Балахонов
Олександр
1/2 за 5 місце
Вальдрат
Павло
1/6
Кияшко
Сергей
1/4 Фіналу
Вальдрат
Павло
6/4
Федорюк
Сергій
1/8 Фіналу
21.10.2017
   
Аматорський жовтень 2017
г.Львів, Корти "Динамо"
Вальдрат
Павло
6/4
Зелінський
Василь
Фінал за 5 місце
Вальдрат
Павло
6/2
Дідик
Орест
1/2 за 5 місце
Вальдрат
Павло
6/1
Марченко
Дмитро
Група
Вальдрат
Павло
4/6
Турецький
Олексій
Група
Вальдрат
Павло
6/3
Федорюк
Сергій
Група
Вальдрат
Павло
1/6
Надюк
Зіновій
Група
30.09.2017
   
Аматорський вересень 2017
г.Львів, Корти "Динамо"
Вальдрат
Павло
0/1
Бурдяк
Юрій
3а 3 місце
Вальдрат
Павло
5/7
Дідик
Орест
1/2 Фіналу
Вальдрат
Павло
6/1
Балахонов
Данило
1/4 Фіналу